Nowa Motława - Apartamenty Gdańsk | KONTAKT
7457
page,page-id-7457,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive

REZERWACJA POBYTU

Adres:

ul. Jaglana 4  (Hotel Number One),
80-749 Gdańsk

Kontakt:

tel: 58 717 80 00

e-mail: rezerwacje@flatsforrent.pl

BIURO SPRZEDAŻY W GDAŃSKU

Adres:

ul. Jaglana 6/9
80-749 Gdańsk

Godziny otwarcia:

poniedziałek-piątek: 9:00-17:00 (w środy do 18.00)
sobota: 10:00-14:00
tel.: 500 299 464

e-mail: mieszkania@dekpol.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

Jeśli masz pytania lub wątpliwości,
to chętnie na nie odpowiemy.
Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Imię i nazwisko

Adres email (wymagane)

Nr telefonu

Temat

Treść wiadomości

 *Przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych jest Dekpol S.A., ul. Gajowa 31, 83-221 Pinczyn lub jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.. Podstawą prawną przetwarzania jest Pani/Pana wyraźna oraz dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Przysługuje Panu/Pani prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane od momentu zebrania zgody na przetwarzanie danych osobowych, aż do czasu jej skutecznego odwołania. Przysługuje Panu/Pani prawo żądania dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia i ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dekpol S.A. oraz jego spółki zależne wchodzące w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A.

 Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z treścią art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

 Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z treścią art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić użytkownikom strony najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij