Nowa Motława - Apartamenty Gdańsk | Kup i wynajmij
7349
page,page-id-7349,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-2.6,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive

Kup i wynajmij

Nowa Motława to kompleks budynków, w których znajduje się 298 lokali mieszkalnych i 174 apartamentów typu condo realizowanych w ramach Aparthotelu Number One – www.no1.com.pl. Projekt architektoniczny inwestycji, przygotowany przez pracownię Kozikowski Design, nawiązuje do historycznej zabudowy wyspy, która wkrótce ma szansę stać się najmodniejszą dzielnicą w mieście.

kup_i_wyn_ico

Zakup apartamentu to niezwykle ważna decyzja. Przed wprowadzeniem trzeba go jeszcze urządzić, aby móc się w pełni cieszyć się jego pięknem.

Dla Klientów zainteresowanych zakupem apartamentu NOWA MOTŁAWA, DEKPOL S.A. przygotował 2 programy wykończenia wnętrz „pod klucz”. Program pozwala zaoszczędzić czas, który zabiera tradycyjne wykańczanie mieszkania w stanie deweloperskim, w tym wyszukiwanie i transport materiałów, czy poszukiwanie wykonawców.

Skorzystanie z programu poza oszczędnością czasu przekłada się też na realne oszczędności finansowe w postaci niższej 8 % stawki podatku VAT  za usługi wykończeniowe.

NASZA OFERTA BIZNESOWA:

oferta_biznesowa
  • NISKIE KOSZTY utrzymania ze względu na wielkość inwestycji
  • Możliwość pełnego korzystania z CZĘŚCI WSPÓLNYCH
  • Dopracowana architektura autorstwa pracowni projektowej KOZIKOWSKI DESIGN
  • Wysoki standard wykończenia wnętrz i części wspólnych
  • Wejście do 7 mieszkań z klatki schodowej
  • 2 windy w każdej klatce schodowej
  • Wygodna komunikacja w każdym budynku

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić użytkownikom strony najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij